Networking / Producten / Xeptor IT Distribution
Winkelwagen
Toon producten inclusief BTW
: 0
Totaal: €0Bezorgen: €0
NederlandsEnglish

Vind uw producten hier:

Categorie
Fabrikant

Product conditions

Naam Artikelnr. Voorraad      Vergelijk
APC
APC - Rack rail kit - grey - 19"  - New Retail SRTRK2 9 Log in    
APC - Rack rail kit - grey - 19" - for Smart-UPS RT 10000VA, 192V Battery Pack, 3000, 5000, 7500  - New Retail SURTRK2 16 Log in    
APC - UPS mounting kit - rack mountable  - New Retail SRTRK3 50+ Log in    
APC Network Management Card 2
APC Network Management Card 2 - Remote management adapter - SmartSlot - 10/100 Ethernet - black - for Smart-UPS 1000, 1500, 2200, 3000, 750; Smart-UPS RM 3000VA; Smart-UPS X  - New Retail AP9630 34 Log in    
APC Network Management Card 2 with Environmental Monitoring
APC Network Management Card 2 with Environmental Monitoring - Remote management adapter - 100Mb LAN - 100Base-TX - black - for Smart-UPS 1000, 1500, 2200, 3000, 750; Smart-UPS RM 3000VA; Smart-UPS X  - New Retail AP9631 50+ Log in    
Aruba
HPE Aruba - Expansion module - 10 Gigabit SFP+ x 4 - for HPE Aruba 3810M 16SFP+, 3810M 24G, 3810M 48G  - New Retail JL083A 20 Log in    
HPE Aruba - Network device mounting kit  - Refurbished AP-60-MNT-REF 2 Log in    
HPE Aruba - Network device mounting kit  - New Retail AP-60-MNT 11 Log in    
HPE Aruba - Network device mounting kit - for HPE Aruba AP 120, 121, 124, 125  - New Retail AP-120-MNT 3 Log in    
HPE Aruba - Network device wall / ceiling mount kit - white - for HPE Aruba AP-214, 215, 224, 225, 228, 314, 315, 324, 325, 334, 335  - Refurbished JW047A-REF 1 Log in    
HPE Aruba - Network stacking module 2  - New Retail JL325A 8 Log in    
HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX - LC single-mode - up to 10 km - for OfficeConnect 1410 24; HPE Aruba 2930M 24, 2930M 40, 8320, MACsec Advanced Module  - New Retail J4859D 50+ Log in    
HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - LC multi-mode - up to 500 m - for OfficeConnect 1410 24; HPE Aruba 2930M 24, 2930M 40, 8320, MACsec Advanced Module  - New Retail J4858D 30 Log in    
HPE Aruba - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - SFP+ / LC single-mode - up to 10 km - for HPE Aruba 2540 48, 2920, 2930M 24, 2930M 40, 2930M 48, 3800, 8320, MACsec Advanced Module  - New Retail J9151D 36 Log in    
HPE Aruba - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - SFP+ / LC multi-mode - up to 300 m - for HPE Aruba 2540 48, 2920, 2930M 24, 2930M 40, 2930M 48, 3800, 8320, MACsec Advanced Module  - New Retail J9150D 50+ Log in    
Aruba 2530-24
HPE Aruba 2530-24 - Switch - Managed - 24 x 10/100 + 2 x Gigabit SFP + 2 x 10/100/1000 - desktop, rack-mountable, wall-mountable  - Approved Selection ONE J9782A#ABB-A1 3 Log in    
Aruba 2530-48G
HPE Aruba 2530-48G - Switch - Managed - 48 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP - desktop, rack-mountable, wall-mountable  - Approved Selection ONE J9775A-A1 10 Log in    
Aruba 2530-48G-PoE+
HPE Aruba 2530-48G-PoE+ - Switch - Managed - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP - desktop, rack-mountable, wall-mountable - PoE+  - Refurbished J9772A-REF 2 Log in    
Aruba 2530-48-PoE+
HPE Aruba 2530-48-PoE+ - Switch - Managed - 48 x 10/100 + 2 x combo Gigabit SFP + 2 x 10/100/1000 - desktop, rack-mountable, wall-mountable - PoE+  - Refurbished J9778A#ABB-REF 2 Log in    
Aruba 2540 24G 4SFP+
HPE Aruba 2540 24G 4SFP+ - Switch - 20 x 10/100/1000 + 4 x SFP+  - HP Renew Silver JL354AR 1 Log in    
HPE Aruba 2540 24G 4SFP+ - Switch - Managed - 24 x 10/100/1000 + 4 x 10 Gigabit Ethernet / 1 Gigabit Ethernet SFP+ - desktop, rack-mountable, wall-mountable  - New Retail JL354A#ABB 10 Log in    
HPE Aruba 2540 24G 4SFP+ - Switch - Managed - 24 x 10/100/1000 + 4 x 10 Gigabit Ethernet / 1 Gigabit Ethernet SFP+ - desktop, rack-mountable, wall-mountable  - New bulk JL354A#ABB-NB 1 Log in    
Aruba 2540 48G 4SFP+
HPE Aruba 2540 48G 4SFP+ - Switch - Managed - 48 x 10/100/1000 + 4 x 10 Gigabit Ethernet / 1 Gigabit Ethernet SFP+ - desktop, rack-mountable, wall-mountable  - New Retail JL355A 8 Log in    
HPE Aruba 2540 48G 4SFP+ - Switch - Managed - 48 x 10/100/1000 + 4 x 10 Gigabit Ethernet / 1 Gigabit Ethernet SFP+ - desktop, rack-mountable, wall-mountable  - New bulk JL355A-NB 1 Log in    
Aruba 2540 48G PoE+ 4SFP+
HPE Aruba 2540 48G PoE+ 4SFP+ - Switch - Managed - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x 10 Gigabit Ethernet / 1 Gigabit Ethernet SFP+ - desktop, rack-mountable, wall-mountable - PoE+ (370 W)  - New Retail JL357A 10 Log in    
Aruba 277
HPE Aruba 277 - Radio access point - Wi-Fi - Dual Band  - New Retail JL235A 1 Log in    
Aruba 2920-24G-PoE+
HPE Aruba 2920-24G-PoE+ - Switch - Managed - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x shared Gigabit SFP - PoE+  - New bulk J9727A#ABB-NB 1 Log in    
Aruba 2930F 24G PoE+ 4SFP+
HPE Aruba 2930F 24G PoE+ 4SFP+ - Switch - L3 - Managed - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ (uplink) - rack-mountable - PoE+ (370 W)  - New Retail JL255A 12 Log in    
HPE Aruba 2930F 24G PoE+ 4SFP+ - Switch - L3 - Managed - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ (uplink) - rack-mountable - PoE+ (370 W)  - New bulk JL255A-NB 6 Log in    
Aruba 2930F 48G 4SFP+
HPE Aruba 2930F 48G 4SFP+ - Switch - L3 - Managed - 48 x 10/100/1000 + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ (uplink) - rack-mountable  - New Retail JL254A 15 Log in