Winkelwagen
Toon producten inclusief BTW
: 0
Totaal: €0Bezorgen: €0
NederlandsEnglish

Vind uw producten hier:

Manufacturer
Type
Data Link Protocol
Cabling type

Product conditions

Naam Artikelnr. Voorraad      Vergelijk
Cisco
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Fibre Channel - 100Base-SX - RJ-45 - for BLc3000 Enclosure; BLc7000 Single-Phase Enclosure; BLc7000 Three-Phase Enclosure  - New Retail 378929-B21 5 Log in    
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC/PC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for Cisco 38XX, 39XX, 4451, 892; Catalyst 29XX, 3650; ME 3600; Supervisor Engine 8; UCS 62XX  - New Retail GLC-LH-SMD 36 Log in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-mode - up to 300 m - 850 nm - for Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110G, Switch Module 3110X; Nexus 5010  - New Retail SFP-10G-SR 50+ Log in    
Cisco X2
Cisco X2 - X2 transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - SC/PC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for Cisco 8; Catalyst 3560E, 3750E, 4500, 4948 10; ME 4924; Supervisor Engine II-Plus-10  - Refurbished X2-10GB-LR-REF 1 Log in    
HP
HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX - LC - up to 10 km - for Aruba 2530, 2930F 24, 2930F 48, 5406; HPE 1700, 2610, 2810, 93XX, Switch XL 10/100/1000  - New Retail J4859C 50+ Log in    
HPE - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LRM - LC multi-mode - up to 220 m - 1310 nm - for Aruba 5406; HP SFP+ zl Module Rack Shippable; HPE 6120, 6600, SFP+ zl  - New Retail J9152A 8 Log in    
HPE - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-mode - up to 300 m - for HPE D2D4324; BLc3000 Enclosure; ProLiant DL360p Gen8, DL980 G7; SimpliVity 380 Gen9  - Nieuw spares 455883-B21-NS 38 Log in    
HPE - SFP+ transceiver module - 16Gb Fibre Channel (SW) - Fibre Channel - LC - for HPE 32, 48, SAN Director 64-port 8Gb, SN3000B 16, SN6000B 16, SN8000B 32, SN8000B 48  - HP Renew Silver QK724AR 35 Log in    
HPE - SFP+ transceiver module - 16Gb Fibre Channel (SW) - Fibre Channel (pack of 4) - for Modular Smart Array 2040, 2040 10Gb  - New Retail C8R24A 2 Log in    
HP B-Series
HPE B-Series - SFP+ transceiver module - 8Gb Fibre Channel (SW) - Fibre Channel - for HPE 32, 48, 8/24, 8/8, SAN Switch 8/80, SN8000B 32, SN8000B 48; StoreFabric 8/24 8Gb  - HP Renew Silver AJ716BR 16 Log in    
HP ProCurve Gigabit-SX-LC Mini-GBIC
HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - LC multi-mode - up to 550 m - for Aruba 2530, 2930F 24, 2930F 48, 5406; HPE 1700, 2610, 2810, 6120, Switch XL 10/100/1000  - New Retail J4858C 50+ Log in    
HP X120
HPE X120 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - LC - for HPE 1910, 3100, 36XX, 4200, 4500, 5120, 5500, 58XX, WX5002, WX5004; FlexFabric 1.92, 11908  - New Retail JD118B 3 Log in    
HP X130
HPE X130 - SFP+ transceiver module - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-SR - LC - remarketed  - HP Renew Silver JD092BR 15 Log in    
HPE X130 - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC - for HP A5830AF; HPE 12504, 5120, 5500, 5810, 5900AF, 5920AF; FlexFabric 1.92, 11908  - New Retail JD092B 50+ Log in    
HPE
HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 4Gb Fibre Channel (SW) - remarketed - for 4Gb SAN Switch; StorageWorks SAN Switch 4/64; StorageWorks Enterprise Virtual Array 4000  - HP Renew Silver A7446BR 2 Log in    
HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 4Gb Fibre Channel (SW) - remarketed - for 8Gb Virtual Connect Fibre Channel Module; HPE 1606; StorageWorks 2408, 8/8  - HP Renew Silver AJ715AR 5 Log in    
HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX - LC multi-mode - remarketed - for HPE 1700, 1810, 2810, 2910, 3500, 6200, 6600, Switch XL 10/100/1000, V1400  - HP Renew Silver J4858CR 4 Log in    
HPE - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LRM - for HP 10Gb, NC522SFP, NC524SFP; HPE 6120XG; Virtual Connect Flex-10  - Bulk 455889-B21-B 3 Log in    
HPE X111
HPE X111 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC - for Aruba 2530, 2930F 24, 2930F 48, 5406; HPE 2810, 3500, 6600, E3500; OfficeConnect 1410 24  - Approved Selection ONE J9054C-A1 37 Log in    
Intel
Intel - SFP+ transceiver module - 10GBase-SR - LC - 850 nm - for Workstation Z220, Z230, Z420, Z620, Z820  - Renew Gold C3N53AAR_G 4 Log in    
Andere producten
1000BASE-T SFP (3rd Party)  - New Retail GLC-T-C 48 Log in    
10GBASE-SR SFP Module (3rd Party)  - New Retail SFP-10G-SR-C 50+ Log in    
HPE - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - LC multi-mode - up to 550 m - for HPE 1700, 20p 10/100/1000, 2810, 3500, 42XX, 6200, 93XX, Switch XL 10/100/1000, V1400  - Refurbished J4858B-REF 1 Log in    
SFP 1.25Gb/s MM 550m LC TRx 850nm 0-70 degree DDM ISFP-2485M-S5D - Compatible  - New Retail GLC-SX-MMD-C 11 Log in    
SFP+ 10Gb/s 10km LC TRx 1310nm 0-70 degree ISFPP-31192-LRD - Compatible  - New Retail SFP-10G-LR-C 1 Log in    
SFP+ 10Gb/s 300m LC TRx 850nm 0-70 degree ISFPP-85192-SRD - Compatible  - New Retail J9150A-C 50+ Log in    
 
 Close   X
Xeptor IT Distribution gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om uw bezoek en winkelervaring voor u nog makkelijker en persoonlijker te maken. Door verder gebruik te maken van deze website ga je hiermee akkoord. Raadpleeg onze privacy policy voor meer informatie.