Transceivers / Networking / Producten / Xeptor IT Distribution
Winkelwagen
Toon producten inclusief BTW
: 0
Totaal: €0Bezorgen: €0
NederlandsEnglish

Vind uw producten hier:

Manufacturer
Type
Data Link Protocol
Cabling type

Product conditions

Naam Artikelnr. Voorraad      Vergelijk
Brocade
Brocade - XFP transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for BigIron RX-16, RX-4, RX-8  - Refurbished 10G-XFP-LR-REF 50+ Log in    
Cisco
Cisco - XFP transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-mode - up to 300 m - 850 nm - for P/N: 14X10GBE-WL-XFP, 76-ES+T-4TG, 76-ES+XC-20G3CXL, 76-ES+XC-20G3CXL=, 76-ES+XT-2TG3CXL  - Refurbished XFP-10G-MM-S... 9 Log in    
Cisco Multirate
Cisco Multirate - XFP transceiver module - SONET/SDH, 10 GigE - 10GBase-ER, 10GBase-EW - LC single-mode - up to 40 km - OC-192/STM-64 - 1550 nm - for Cisco 1, CRS-1, CRS-3 20; Ethernet Services Plus Transport Line Card  - New Retail XFP10GER-192... 3 Log in    
Cisco Multirate - XFP transceiver module - SONET/SDH, 10 GigE - 10GBase-ER, 10GBase-EW - LC single-mode - up to 40 km - OC-192/STM-64 - 1550 nm - for P/N: 76-ES+T-4TG, 76-ES+XC-20G3CXL, 76-ES+XC-20G3CXL=, 76-ES+XT-2TG3CXL, A9K-8T-B=  - Refurbished XFP-10GER-19... 21 Log in    
Cisco Multirate - XFP transceiver module - SONET/SDH, 10 GigE - 10GBase-LR, 10GBase-LW - LC single-mode - up to 10 km - OC-192/STM-64 - 1310 nm - for Cisco 1, CRS-1, CRS-3 20; Ethernet Services Plus Transport Line Card  - Refurbished XFP10GLR-192... 2 Log in    
Cisco Multirate - XFP transceiver module - SONET/SDH, 10 GigE - 10GBase-LR, 10GBase-LW - LC single-mode - up to 10 km - OC-192/STM-64 - 1310 nm - for Cisco 2, 4, 8; Ethernet Services Plus Transport Extended Combination 20, Line Card  - Refurbished XFP-10GLR-OC... 7 Log in    
Low Power Multirate Xfp Supporting  - Refurbished XFP10GER-192... 4 Log in    
 
dell-servers