Transceivers / Networking / Producten / Xeptor IT Distribution
Winkelwagen
Toon producten inclusief BTW
: 0
Totaal: €0Bezorgen: €0
NederlandsEnglish

Vind uw producten hier:

Manufacturer
Type
Data Link Protocol
Cabling type

Product conditions

Naam Artikelnr. Voorraad      Vergelijk
Aruba
HPE Aruba - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - SFP+ / LC multi-mode - up to 300 m - for HPE Aruba 2540 48, 2920, 2930M 24, 2930M 40, 2930M 48, 3800, MACsec Advanced Module  - New Retail J9150D 21 Log in    
Cisco
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC single-mode - up to 300 m  - Refurbished ONS-SC+-10G-... 2 Log in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-mode - up to 400 m - 850 nm  - Refurbished SFP-10G-SR-S... 50+ Log in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 8Gb Fibre Channel (SW) - fibre optic - LC multi-mode - up to 520 m - 850 nm - for MDS 9509 Fibre Channel Director, 9509 Multilayer Director, 9513 Multilayer Director  - Refurbished DS-SFP-FC8G-... 45 Log in    
Cisco - SFP+ transceiver module - for Nexus 2224TP, 2232PP 10GE, 2232TM, 2248TP, 2248TP-E  - Refurbished FET-10G-REF 50+ Log in    
Finisar FTLX1471D3BCL
Finisar FTLX1471D3BCL - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR, 10GBase-LW - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm  - Refurbished FTLX1471D3BC... 50+ Log in    
HP
HPE - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-mode - up to 300 m - for HPE D2D4324; BLc3000 Enclosure; ProLiant DL360p Gen8, DL980 G7; SimpliVity 380 Gen9  - Refurbished 455883-B21-REF 2 Log in    
HPE - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-mode - up to 300 m - for HPE D2D4324; BLc3000 Enclosure; ProLiant DL360p Gen8, DL980 G7; SimpliVity 380 Gen9  - Nieuw spares 455883-B21-NS 46 Log in    
HPE - SFP+ transceiver module - 10 GigE - SCSI (pack of 4) - for Modular Smart Array 2040, 2040 10Gb  - New Retail C8R25A 1 Log in    
HPE - SFP+ transceiver module - 16Gb Fibre Channel (SW) - Fibre Channel - LC - for HPE 32, 48, SAN Director 64-port 8Gb, SN3000B 16, SN6000B 16, SN8000B 32, SN8000B 48  - New Retail QK724A 21 Log in    
HP B-Series
HPE B-Series - SFP+ transceiver module - 8Gb Fibre Channel (SW) - Fibre Channel - for HPE 32, 48, 8/24, 8/8, SAN Switch 8/80, SN8000B 32, SN8000B 48; StoreFabric 8/24 8Gb  - HP Renew Silver AJ716BR 46 Log in    
HPE
HPE - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LRM - for HP 10Gb, NC522SFP, NC524SFP; HPE 6120XG; Virtual Connect Flex-10  - Bulk 455889-B21-B 3 Log in    
HPE StoreVirtual 3000
HPE StoreVirtual 3000 - SFP+ transceiver module - 16Gb Fibre Channel (SW) - Fibre Channel (pack of 2) - for StorageApps sv3000  - New Retail N9X02A 1 Log in    
HPE StoreVirtual 3000 - SFP+ transceiver module - 8Gb Fibre Channel (SW) - Fibre Channel (pack of 2) - for StorageApps sv3000  - New Retail N9X01A 1 Log in    
Juniper Networks
Juniper Networks - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-ER - LC single-mode - up to 40 km - 1550 (TX) / 1530-1565 (RX) nm  - Refurbished SFPP-10GE-ER... 1 Log in    
Juniper Networks Single Mode
Juniper Networks Single Mode - SFP+ transceiver module - 10 GigE - up to 10 km - 1310 nm - for P/N: PD-5-10XGE-SFPP  - New Retail SFPP-10GE-LR 3 Log in    
 
dell