Networking / Producten / Xeptor IT Distribution
Winkelwagen
Toon producten inclusief BTW
: 0
Totaal: €0Bezorgen: €0
NederlandsEnglish

Vind uw producten hier:

Categorie
Fabrikant

Product conditions

Naam Artikelnr. Voorraad      Vergelijk
APC
APC - Rack rail kit - grey - 19" - for Smart-UPS RT 10000VA, 192V Battery Pack, 3000, 5000, 7500  - New Retail SURTRK2 36 Log in    
APC M6 Hardware Kit
APC M6 Hardware Kit - Rack screws, nuts and washers - for P/N: AR3100, AR3150  - New Retail AR8100 2 Log in    
Aruba
Aruba - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX - LC single-mode - up to 10 km - for Aruba 2930M 24, 2930M 40, 2930M 48, 8320, MACsec Advanced Module; OfficeConnect 1410 24  - New Retail J4859D 50+ Log in    
Aruba 2530-24
Aruba 2530-24 - Switch - Managed - 24 x 10/100 + 2 x Gigabit SFP + 2 x 10/100/1000 - desktop, rack-mountable, wall-mountable  - Approved Selection ONE J9782A#ABB-A1 20 Log in    
Aruba 2530-8G
Aruba 2530-8G - Switch - Managed - 8 x 10/100/1000 + 2 x combo Gigabit SFP - desktop, rack-mountable, wall-mountable  - New Retail J9777A 1 Log in    
Aruba 2530-8-PoE+ Internal Power Supply
Aruba 2530-8-PoE+ Internal Power Supply - Switch - Managed - 8 x 10/100 (PoE+) + 2 x combo Gigabit Ethernet/Gigabit SFP - desktop, rack-mountable, wall-mountable - PoE+  - New bulk JL070A-NB 2 Log in    
Aruba 2540 24G 4SFP+
Aruba 2540 24G 4SFP+ - Switch - Managed - 24 x 10/100/1000 + 4 x 10 Gigabit Ethernet / 1 Gigabit Ethernet SFP+ - desktop, rack-mountable, wall-mountable  - New Retail JL354A#ABB 3 Log in    
Aruba 2540 24G PoE+ 4SFP+
Aruba 2540 24G PoE+ 4SFP+ - Switch - Managed - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x 10 Gigabit Ethernet / 1 Gigabit Ethernet SFP+ - desktop, rack-mountable, wall-mountable - PoE+ (370 W)  - New Retail JL356A#ABB 50+ Log in    
Aruba 2540 48G PoE+ 4SFP+
Aruba 2540 48G PoE+ 4SFP+ - Switch - Managed - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x 10 Gigabit Ethernet / 1 Gigabit Ethernet SFP+ - desktop, rack-mountable, wall-mountable - PoE+ (370 W)  - New Retail JL357A 6 Log in    
Aruba 277
Aruba 277 - Radio access point - Wi-Fi - Dual Band  - New Retail JL235A 3 Log in    
Aruba 2920-24G
Aruba 2920-24G - Switch - Managed - 20 x 10/100/1000 + 4 x combo Gigabit SFP - rack-mountable  - Approved Selection ONE J9726A-A1 1 Log in    
Aruba 2920-48G
Aruba 2920-48G - Switch - Managed - 48 x 10/100/1000 + 4 x shared Gigabit SFP  - Refurbished J9728A#ABB-REF 6 Log in    
Aruba 2920-48G-PoE+ 740 W
Aruba 2920-48G-PoE+ 740 W - Switch - L3 - Managed - 44 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x combo Gigabit SFP (PoE+) - rack-mountable - PoE+ (740 W)  - New bulk J9836A-NB 2 Log in    
Aruba 2930M 24G POE+ 1-Slot
Aruba 2930M 24G POE+ 1-Slot - Switch - L3 - Managed - 20 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x combo Gigabit SFP - rack-mountable - PoE+ (720 W)  - New Retail JL320A 5 Log in    
Aruba 2930M 48G 1-Slot
Aruba 2930M 48G 1-Slot - Switch - L3 - Managed - 44 x 10/100/1000 + 4 x combo Gigabit SFP - rack-mountable  - New Retail JL321A 1 Log in    
Aruba 3810M 24G PoE+ 1-slot Switch
Aruba 3810M 24G PoE+ 1-slot Switch - Switch - L3 - Managed - 24 x 10/100/1000 (PoE+) - rack-mountable - PoE+  - New Retail JL073A 1 Log in    
Aruba 3810M 24G PoE+ 1-slot Switch - Switch - L3 - Managed - 24 x 10/100/1000 (PoE+) - rack-mountable - PoE+  - New bulk JL073A-NB 2 Log in    
Aruba 3810M 48G PoE+ 1-slot Switch
Aruba 3810M 48G PoE+ 1-slot Switch - Switch - L3 - Managed - 48 x 10/100/1000 (PoE+) - rack-mountable - PoE+  - New bulk JL074A-NB 1 Log in    
Aruba 5412R-92G-PoE+/4SFP v2 zl2
Aruba 5412R-92G-PoE+/4SFP v2 zl2 - Switch - Managed - 92 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x 10 Gigabit SFP+ + 4 x SFP - rack-mountable - PoE+  - HP Renew Silver J9826AR 1 Log in    
Aruba AP-205H-MNT1
Aruba AP-205H-MNT1 - Network device mounting kit - for Aruba AP-205H FIPS/TAA, AP-205H Hospitality  - New Retail JW040A 39 Log in    
Aruba AP-220-MNT-W2W
Aruba AP-220-MNT-W2W - Network device mounting kit - for Aruba AP-214, 215, 224, 225, 228, 314, 315, 324, 325, 334, 335  - New Retail JW049A 5 Log in    
Aruba AP-305
Aruba AP-305 - Radio access point - Wi-Fi - Dual Band - in-ceiling  - New Retail JX936A 31 Log in    
Aruba AP-335-CVR-20
Aruba AP-335-CVR-20 - Snap-on cover (pack of 20) - for Aruba AP-335, AP-335 FIPS/TAA  - New Retail JW828A 1 Log in    
Aruba Instant IAP-305 (RW)
Aruba Instant IAP-305 (RW) - Radio access point - Wi-Fi - Dual Band - in-ceiling  - New Retail JX945A 50+ Log in    
ATEN KA7120
ATEN KA7120 - KVM extender - up to 50 m  - New bulk KA7120-AX-NB 2 Log in    
Avaya Ethernet Routing Switch 4550T
Avaya Ethernet Routing Switch 4550T - Switch - Managed - 48 x 10/100 + 2 x combo Gigabit SFP - desktop  - Refurbished AL4500A02-E6... 1 Log in    
Brocade
Brocade - XFP transceiver module - 10 GigE - 10GBase-ER - LC single-mode - up to 40 km - 1550 nm - for BigIron RX-16, RX-4, RX-8  - Refurbished 10G-XFP-ER-REF 14 Log in    
Brocade - XFP transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for BigIron RX-16, RX-4, RX-8  - Refurbished 10G-XFP-LR-REF 50+ Log in    
Brocade 16Gb/12 SAN Switch Module for HPE Synergy
Brocade 16Gb/12 SAN Switch Module for HPE Synergy - Switch - Managed - 8 x 16Gb Fibre Channel SFP+ + 4 x 16Gb Fibre Channel QSFP - plug-in module  - New Retail K2Q83A 1 Log in    
Brocade 16Gb/16 SAN Switch for HP BladeSystem c-Class
Brocade 16Gb/16 SAN Switch for HP BladeSystem c-Class - Switch - Managed - 16 x 16Gb Fibre Channel - plug-in module  - New Retail C8S45A 1 Log in    
 
 Close   X
Xeptor IT Distribution gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om uw bezoek en winkelervaring voor u nog makkelijker en persoonlijker te maken. Door verder gebruik te maken van deze website ga je hiermee akkoord. Raadpleeg onze privacy policy voor meer informatie.